KVcollecties
  1. Home
  3. Verkoper
  5. KVcollecties

KVcollecties

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

204 aangeboden items / 33289 verkochte items

Eric Toebosch - Zeefdruk, Angeli kopen? Bied vanaf 35!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Zeefdruk, Angeli
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 35
Bied mee Bied mee
Gineke Zikken - Zeefdruk, Bollenschuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Gineke Zikken (1959) Nederlands Zeefdruk, Bollenschuren - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 83 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 20
Bied mee Bied mee
Vladimir Makuc - Kleurenets, Velika ptica - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Vladimir Makuc (1925-2016) Sloveens Kleurenets, Velika ptica - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 35
Bied mee Bied mee
Mark Verdoes - Giclée, De brug - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Giclée, De brug - Ingelijst
Techniek Giclée
Afmetingen 53 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 40
Bied mee Bied mee
Saskia Bremer - Zeefdruk, Mais Flores - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Saskia Bremer (1964) Nederlands Zeefdruk, Mais Flores - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 83 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Bied mee Bied mee
Kees Salentijn - Ets, Zonder titel B - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Ets, Zonder titel B - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Janus Nuiten - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 17 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Helen Nieuwendijk - Acryl op doek, Dream - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Acryl op doek, Dream - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 45 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 60
Bied mee Bied mee
Saskia Bremer - Zeefdruk, Saudé - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Saskia Bremer (1964) Nederlands Zeefdruk, Saudé - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 53 x 133 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Saskia Bremer - Zeefdruk, Jeruzalem Castle - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Saskia Bremer (1964) Nederlands Zeefdruk, Jeruzalem Castle - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 83 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Bied mee Bied mee
Kees Salentijn - Zeefdruk, Zonder titel I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel I - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 63 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Wilfred Voet - Krijt op papier, Abstract landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Wilfred Voet (1935) Nederlands Krijt op papier, Abstract landschap - Ingelijst
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 90 x 99.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 80
Bied mee Bied mee
Peter Meijer - Zeefdruk, Afscheid - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!
Peter Meijer (1953) Nederlands Zeefdruk, Afscheid - Ingelijst (Groot)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 105 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 60
Bied mee Bied mee
Huib van Hove - Aquarel op papier, Zittende vrouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Huib van Hove (1814-1864) Nederlands Aquarel op papier, Zittende vrouw - Ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 80
Bied mee Bied mee
Aat Verhoog - Ets, Ruiter te paard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Ets, Ruiter te paard - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 80.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 10
Bied mee Bied mee
Jochum Bakker - Leder op dibond, Wild Bunny 1 (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!
Jochum Bakker (1948) Nederlands Leder op dibond, Wild Bunny 1 (Zeer groot)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 200
Bied mee Bied mee
Theo Koster - Gemengde techniek, 25C Nederland - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Koster (1952) Nederlands Gemengde techniek, 25C Nederland - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Guillaume Le Roy - Ets, Abstracte compositie met halve cirkels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands Ets, Abstracte compositie met halve cirkels - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 60
Bied mee Bied mee
Helen Nieuwendijk - Gemengde techniek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Gemengde techniek, Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Jan Kelderman - Olieverf op doek, Zomer avond - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Olieverf op doek, Zomer avond - Ingelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Paul Versteeg - Foto, 5 KAAS - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Paul Versteeg (1942) Nederlands Foto, 5 KAAS - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Afmetingen 78.5 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 10
Bied mee Bied mee
Jean Ruiter - Fotografie, Blad: positief/negatief - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Fotografie, Blad: positief/negatief - Ingelijst
Techniek C-Print
Afmetingen 76 x 66.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Kreel Daamen - Ets, In den regenboog - Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Kreel Daamen (1916-1993) Nederlands Ets, In den regenboog - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 37.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 25
Bied mee Bied mee
Jan van der Pol - Potlood op papier, 1.9.1998 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Jan van der Pol (1949) Nederlands Potlood op papier, 1.9.1998 - Ingelijst
Techniek Potlood
Afmetingen 94 x 74 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 80
Bied mee Bied mee
Paul Erich Felger - Krijt op papier, Glatten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Paul Erich Felger (1910-1979) Duits Krijt op papier, Glatten - Ingelijst
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 55.5 x 71 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Paul Bodifee - Gemengde techniek, Straatje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Paul Bodifee (1866-1938) Nederlands Gemengde techniek, Straatje - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 39.5 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 40
Bied mee Bied mee
Albert Klijn - Gouache, Lot van twee werken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Albert Klijn (1895-1980) Nederlands Gouache, Lot van twee werken - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 87 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 40
Bied mee Bied mee
Allan Skuldbøl - Olieverf op doek, Lille mand med mørkviolet vøger - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Allan Skuldbøl (1947) Deens Olieverf op doek, Lille mand med mørkviolet vøger - Ingelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 62 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Albert Klijn - Gemengde techniek, Lot van drie werken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Albert Klijn (1895-1980) Nederlands Gemengde techniek, Lot van drie werken - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 60
Bied mee Bied mee
Frans Slager - Potlood en krijt op papier, Gezicht op de Sint-Pieterskerk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Frans Slager (1876-1953) Nederlands Potlood en krijt op papier, Gezicht op de Sint-Pieterskerk - Ingelijst
Techniek Potlood
Afmetingen 69.5 x 84 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Dies de Jonge - Ets, Unster - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Dies de Jonge (1948) Nederlands Ets, Unster - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 35
Bied mee Bied mee
Carina Maesser - Olieverf op doek, Drie stillevens kopen? Bied vanaf 10!
Carina Maesser (1920-2010) Nederlands Olieverf op doek, Drie stillevens
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Bied mee Bied mee
Clemens Briels - Handbewerkte zeefdruk, Imagenes (...) nuestres mentes - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!
Clemens Briels (1946) Nederlands Handbewerkte zeefdruk, Imagenes (...) nuestres mentes - Ingelijst (Zeer groot)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 116.5 x 129.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Saskia Bremer - Zeefdruk, Saudé - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Techniek Zeefdruk
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 80
Bied mee Bied mee
Bruno Bruni - Offset lithografie, Come la Primavera - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Bruno Bruni (1935) Italiaans Offset lithografie, Come la Primavera - Ingelijst
Techniek Offset
Afmetingen 96 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 40
Bied mee Bied mee
Naftali Rakuzin - Naftali Rakuzin, Ets, Boekenplank - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Naftali Rakuzin Israëlisch Russisch Naftali Rakuzin, Ets, Boekenplank - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee