KVcollecties
  1. Home
  3. Verkoper
  5. KVcollecties

KVcollecties

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

215 aangeboden items / 33247 verkochte items

Kreel Daamen - Ets, In den regenboog - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Kreel Daamen (1916-1993) Nederlands Ets, In den regenboog - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 37.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 35
Bied mee Bied mee
Ria Jeuris - Acryl op doek, De kleur van mijn verf wordt alsmaar lichter (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Ria Jeuris Nederlands Acryl op doek, De kleur van mijn verf wordt alsmaar lichter (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Bied mee Bied mee
Peter Munnik - Zeefdruk, Zonder titel blauw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Peter Munnik (1951) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel blauw - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 103 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Jean Ruiter - Fotografie, Blad: positief/negatief - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Fotografie, Blad: positief/negatief - Ingelijst
Techniek C-Print
Afmetingen 76 x 66.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Peter Diem - Zeefdruk, Blauwe koe kopen? Bied vanaf 50!
Peter Diem (1945) Nederlands Zeefdruk, Blauwe koe
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 83 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Milenko Divjak - Linosnede, De Draaikolk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Milenko Divjak (1966) Belgisch Servisch Linosnede, De Draaikolk - Ingelijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 40
Bied mee Bied mee
Jozee Dijkstra - Gouache op papier, Vogel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jozee Dijkstra Nederlands Gouache op papier, Vogel - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 71 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 40
Bied mee Bied mee
Wil Willemsen - Zeefdruk, Enjoying - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Zeefdruk, Enjoying - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 108 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 80
Bied mee Bied mee
Jozee Dijkstra - Gouache op papier, Schildpad - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jozee Dijkstra Nederlands Gouache op papier, Schildpad - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 71 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 40
Bied mee Bied mee
Tini van Doornik - Pasteltekening, Pauwen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Tini van Doornik (1906-1980) Nederlands Pasteltekening, Pauwen - Ingelijst
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 74 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 40
Bied mee Bied mee
Rudi Pillen - Zeefdruk, Katten en vogels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Rudi Pillen (1931) Belgisch Zeefdruk, Katten en vogels - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 73 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Bied mee Bied mee
Rob Morren - Linosnede, Trein - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Rob Morren (1968) Nederlands Linosnede, Trein - Ingelijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 43 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 35
Bied mee Bied mee
Rob Morren - Linosnede, Totempalen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Rob Morren (1968) Nederlands Linosnede, Totempalen - Ingelijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 38 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 35
Bied mee Bied mee
Paul Versteeg - Foto, 5 KAAS - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Paul Versteeg (1942) Nederlands Foto, 5 KAAS - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Afmetingen 78.5 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 10
Bied mee Bied mee
Arjenne Fakkel - Zeefdruk, De zaak- Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Arjenne Fakkel (1969) Nederlands Zeefdruk, De zaak- Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 40
Bied mee Bied mee
Helen Nieuwendijk - Acryl op doek, Klank kopen? Bied vanaf 50!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Acryl op doek, Klank
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Jan Kelderman - Olieverf op doek, Zomer avond - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Olieverf op doek, Zomer avond - Ingelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Gineke Zikken - Zeefdruk, Bollenschuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Gineke Zikken (1959) Nederlands Zeefdruk, Bollenschuren - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 83 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 20
Bied mee Bied mee
Allan Skuldbøl - Olieverf op doek, Lille mand med mørkviolet vøger - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Allan Skuldbøl (1947) Deens Olieverf op doek, Lille mand med mørkviolet vøger - Ingelijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 62 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Dies de Jonge - Ets, Unster - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Dies de Jonge (1948) Nederlands Ets, Unster - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 40
Bied mee Bied mee
Paul Versteeg - Fotografie, Communiceren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Paul Versteeg (1942) Nederlands Fotografie, Communiceren - Ingelijst
Techniek Computerprint
Afmetingen 78 x 128 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 30
Bied mee Bied mee
Theo Koster - Gemengde techniek, Expansion (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 60!
Theo Koster (1952) Nederlands Gemengde techniek, Expansion (Zeer groot)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 69 x 190 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hout
Openingsbod
€ 60
Bied mee Bied mee
Carina Maesser - Olieverf op doek, Drie stillevens kopen? Bied vanaf 60!
Carina Maesser (1920-2010) Nederlands Olieverf op doek, Drie stillevens
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Openingsbod
€ 60
Bied mee Bied mee
Kees Franse - Litho naar Arcimboldo, Autunno - Inverno - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Kees Franse (1924-1982) Nederlands Litho naar Arcimboldo, Autunno - Inverno - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 60
Bied mee Bied mee
Frans Slager - Potlood en krijt op papier, Gezicht op de Sint-Pieterskerk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Frans Slager (1876-1953) Nederlands Potlood en krijt op papier, Gezicht op de Sint-Pieterskerk - Ingelijst
Techniek Potlood
Afmetingen 69.5 x 84 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Helen Nieuwendijk - Schilderij met reliëf, Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Schilderij met reliëf, Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Openingsbod
€ 40
Bied mee Bied mee
Jan van der Pol - Potlood op papier, 1.9.1998 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jan van der Pol (1949) Nederlands Potlood op papier, 1.9.1998 - Ingelijst
Techniek Potlood
Afmetingen 94 x 74 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Albert Klijn - Gouache, Lot van vier werken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Albert Klijn (1895-1980) Nederlands Gouache, Lot van vier werken - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 42 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 40
Bied mee Bied mee
Helen Nieuwendijk - Acryl op doek, In de schaduw van de wind - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Acryl op doek, In de schaduw van de wind - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 45 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Bied mee Bied mee
Helen Nieuwendijk - Gemengde techniek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Gemengde techniek, Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 60
Bied mee Bied mee
Vladimir Makuc - Kleurenets, Velika ptica - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Vladimir Makuc (1925-2016) Sloveens Kleurenets, Velika ptica - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 40
Bied mee Bied mee
Helen Nieuwendijk - Abstract compositie op doek, Fight of life kopen? Bied vanaf 40!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Abstract compositie op doek, Fight of life
Techniek Acryl
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Bied mee Bied mee