Professionele kunstenaar Studeerde door Ilya Glazunov (1930-2017) Internationaal bekende Russische kunstenaar. Tentoonstellingen en veilingen: Zwitserland, Duitsland, Nederland, Estland, Letland, Italië, Rusland, VS, etc. -Kunstbeurzen: Londen, Los Angeles, New York, Tallinn, Zürich, Moskou, Kaliningrad -Recente privétentoonstellingen: Moskou, New York. De schilderijen bevinden zich in privécollecties en worden door experts over de hele wereld zeer gewaardeerd. In Laspi Bay - olieverf op doek, linksonder gesigneerd en getiteld in het Russisch op de achterkant. Afmetingen doek: 30×35 cm. 2007. Doek op frame. Een door de kunstenaar ondertekend echtheidscertificaat wordt aan de koper overhandigd. Snelle en veilige verzending wereldwijd: UPS